Korsanlar Çocuklar İçin Oyun

Eğitici Oyunlar
BİLGİ
  • Lisans Deneme Sürümü -
  • Boyut 12 MB
  • Version 1.0.2
  • Dil İngilizce
  • Firma romeLab
Özellikle erkek çocuklarının ilgisini çekecek olan bu mükemmel oyunu hemen indirin.

Erkek çocuklarının ilgisini çekecek olan bu korsan oyununda pek çok farklı bölüm bulunmaktadır. Çocukların hiç sıkılmayacağı bu oyunda onları kendine çeken pek çok güzel özellik de bulunmaktadır. Bu oyunda yüksek görünüm kalitesi, sevimli ses efektleri ve harika çocuk şarkıları bulunmakta. Özellikle 4-7 yaş arasındaki çocukların gelişim özellikleri dikkate alınarak üretilen bu oyun çocukların gelişimlerini tamamlamasına yardım edecek.  Çocukların tüm ilgi ve ihtiyacını karşılayacak niteliklere sahip olan bu oyun pek çok çocuk gelişim uzmanı tarafından da desteklenmiştir.

Çeşitli bölümlere sahip olan bu oyunda her bölüm çocukların gelişimini destekleyecek niteliklere sahip. Korsanların da bulunduğu bu oyunda çocukların gelişimini olumsuz etkileyecek hiçbir özellik bulunmamaktadır. Çocukların gelişimini önemseyen bu oyun pek çok anne ve baba tarafından da onaylanmıştır. Çocukların verimli zaman geçirmesine katkı sağlayacak olan bu oyun çocukların vazgeçilmez oyunu olacak.

Çocukların hayal dünyasını zenginleştirecek olan bu mükemmel oyuna siz de sahip olmak istemez misiniz? Bu muhteşem ve heyecan dolu mükemmel uygulamaya sahip olmak için yapılması gereken tek şey oyunu indir butonuna bir kere basmak. Kolay ve hızlı bir şekilde inen bu oyun ile siz de artık çocukların eğlenerek öğrenmesine olanak tanıyın. Hemen indirin ve mutlaka deneyin. 

Daha Fazla Göster
Korsanlar Çocuklar İçin Oyun indir